středa 21. srpna 2013

Comeback a ZMĚNA!!!

Hola hej! Nebojte, neumřela jsem, jenom... jenom hodně věcí... začneme jednoduše ☺


Víc jak měsíc se na blogu nic neobjevilo. A to z naprosto jednoduchého důvodu. Druhý červencový týden jsem odjížděla na tábor, který trval dva týdny. No to by bylo ještě fajn, ale v den příjezdu jsem se okamžitě otáčela a odjížděla na tábor č. 2 a to nám hned dává čtyři týdny. Přijela jsem minulou sobotu a od té chvíle honím, co se dá, protože mi zbyla ani ne půlka prázdniny na to všechno ostatní, co se tak o prázdninách dělá. Tak mě prosím neukamenujte ☺

Když jsem se teď podívala, kolik recenzí jsem vám, i sama sobě, dlužna, nakoplo mě to a rozhodla jsem se, že do začátku školy to musí být hotovo, takhle by to totiž nešlo. Vy byste nade mnou zlomili hůl a o nakladatelstvích ani nemluvím.

Problém ale je, že nemám absolutně čas na čtení. Někdy ani chuť. Na tábory jsem si vezla Annu Kareninu s tím, že to bude na 4 týdny tak akorát. Houby, přečetla jsem 23 stran... Tak to vidíte. A co s tím hodlám udělat? Knihy, na které mám alespoň polovinu recenze napsanou, pouze prolistuji, ale třeba takovou Lolu a kluka od vedle si hodlám rychle přečíst znovu. Jinak bych to nesesmolila. 

A k té změně. Pod záhlavím vidíte, že jsem k 11. srpnu plánovala měnit jméno stránky. A co z toho je? Velký nic. Ale všechno bude brzo nachystané a já tak to skvělé datum přesouvám na 1. září ;) Čekejte nový design a logo...a snad i můj 'poletní přístup'. Během školního roku se vždy čte mnohem lépe ;)


Proto se mnou prosím mějte trpělivost, všechno to zvládnu.
xoxo
Veryuu*

3 komentáře: