neděle 12. srpna 2012

30 Day Book Challenge - Day 11


Day 11: Kniha od tvého oblíbeného autora


Zlatá lilie
Richelle Mead

Alchymistka Sydney Sageová slouží jako jakýsi most mezi světem vampýrů a lidí: chrání tajemství prvních a životy druhých. Moc ráda by studovala univerzitu, ale místo toho byla vyslána na snobskou střední školu v Palm Springs. Má tam za úkol střežit morojskou princeznu Jill Dragomirovou před zabijáky, kteří chtějí ve světě Morojů rozpoutat válku.

Všichni ji považují za skvělou alchymistku, dokonce i ti, kteří o ní dříve pochybovali. Nyní však začíná pochybovat ona sama: opravdu jsou všichni vampýři zvrácené stvůry, anebo je to všechno jinak?

Všechno se ještě víc zkomplikuje, když bývalí Strigojové Soňa a Dimitrij zjistí, že právě Sydney by mohla být klíčem k objevení zázračného léku k proměně na Strigoje. A pak Sydney naváže milostný vztah s Braydenem… Má s ním mnoho společného, ale přesto jako by ji stále silněji přitahoval někdo jiný, na koho by kvůli jeho původu neměla ani pomyslet! Co teď? Má se řídit zákony alchymistů, anebo naslouchat hlasu vlastního srdce?


Oh, Ano, Richelle...A já tuhle serii miluju :D V mnoha ohledech stejně, ba i víc jak VA

2 komentáře:

 1. Ty už máš druhý díl přečtený? :) Já se na to strašně těším. A ten někdo, kdo ji má přitahovat, je Adrian ne? :D Doufám, že budou spolu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Druhý díl právě čtu...asi dva měsíce :))) Vychutnávám si to,a bych neměla tokovou mezeru před TIS.

   A ano, je to Adrian. :)

   Vymazat